FLASH TV REYTİNG CANAVARLARIYLA ANLAŞTI

FLASH TV REYTİNG CANAVARLARIYLA ANLAŞTI

Ekim 28, 2021 08:30
FLASH TV REYTİNG CANAVARLARIYLA ANLAŞTI
0

BEĞENDİM

Türkiye’nin ilk özel televizyonlarından Flash TV 2 yıl önce değişim için yayınlarına ara vermişti.

Ömer Göktuğ’un sahip olduğu kanal, 2 yıl sonra büyük bir değişim ile seyircileriyle bu sefer ‘haber kanalı’ olarak yayın hayatına 11 Ekim ‘de başlıyor.

Başarılı Haberci Hakan Aygün kanalın kaptanı. Aygün, Genel Yayın Müdürlüğünü üstlenirken 2.kaptan yine alanında rakipsiz bir gazeteci Savaş Kalafat.

Muhteşem ikili çok farklı bir haber kanalına imza atmaya hazırlanıyorlar.

Türkiye’nin ilk Entertainment haber kanalı olacak olan ” FLASH TV “de sol ve sağ cenahın en hızlı kalem ve yorumcuları bir ekranda toplanıyor.

Bizim ideolojimiz Türkiye…

Hedefimiz Türkiye’nin gerçek yüzü ve izleyici profili. Ortak paydaşlarda buluşulacağını göstermek.

Türk halkı, taraflı yayın yapan kanallardan sıkıldı ve artık değişim zamanı geldi.

Ekranımız da başarıya imza atan ve ben başarırım diyen herkese açık.

Tek şartımız, kişiselleştirilmiş ideojilerini, öfke kontrolünü muhafaza edemeyip, hoşgörü yetisini kaybetmiş kişileri bulundurmaktır.

Bu değişim rüzgârı toplumun her katmanını nüfus edecek yeniliklerle devam edecek.

 

İşte bunlardan biri olacak program:

“AL SANA HABER”

  • Sivri diliyle yıllardır gündemi meşgul eden Seyhan SOYLU , Her fırsatta ‘’ Ben AK Partili değilim. Aslınsa şaşılacak bir şey yok. Ben ciddi ciddi tam bir muhalifim. Bizim gibi düşünen birçok ulusalcı muhalif var. Diğer muhaliflerden bizi ayıran

tek farklılığımız iktidarda olsa, muhalefetten partilerinin tümünden ülkemiz adına olumu olabilecek her söyleme, her icraata destek veren kişileriz. Bu oran artık % 5 civarında bir düşünce birliği. Tüm partilerin gözü bizim gibi düşünenlerin oyunu almak..

Ben ve benim gibi düşünenler yakın tarihte Cumhurbaşkanımız Sn ERDOĞAN’ın yerine henüz kimsenin daha iyi bir yönetebilecek anlayışı bizlerde oluşmadı.

Türk siyasi hayatında gezmediğimiz Gezi parklarından, İmanımıza yıllarca ayar çeken GÜLEN terör örgütüne kadar Türkiye çok badireler atlattı.

Elbette tamamına değil ama Sn ERDOĞAN’ın %70 oranındaki aldığı kararlara zaman zaman destekler paylaşımlarda bulunurdum. Bu düşüncelerim Yeni Haber Kanalı Flash TV’nin Hakan AYGÜN’ün sıkı bir muhalif olması benim düşüncelerimi değiştirmez. Sn AYGÜN ve Kanalımızdaki Ana Haber sunucumuz Can ATAKLI ve birçok değerli haberci muhalif eleştiriler yapabilir. Ama emin olun bu eleştirilen haberin kahramanı olan siyasi kişiyi veya kurumunda öz eleştirisi olacak kadar.

Benim kendi Tv kanalım olmasına rağmen Flash TV’yi seçme sebebimde bu yüzden. Bak şimdi millet diyecek ki Muhalefetin içinde iktidarın sesimi olacaksın Seyhan SOYLU..

Hayır ben Türkiye’nin en özgür kanalı Flash TV’de düşüncelerimi iafde etmez özgürlüğüne sahip olacağım için kabul ettim.

Ayrıca kanalın muhalif kanal gibi görünmesi de çok çirkin. Özgürlüğün adı ne çabuk muhalefet oldu. İlk kez gerçek tarafsız bir kanal halka görüce çıktı. Eskiden Halay çekiliyordu. Şimdi Harman dalı.. Müzik evrenseldir. Haber özgürdür..

 

  • Gelelim başka bir karşılaştırmaya Şimdi Seyhan SOYLU kankisi Seren SERENGİL’e rakip mi oluyor. Veya Selin CİĞERCİ jüri oldu Seyhan SOYLU Haberci olarak ekrana geliyor.

Ben Ne Seren’e Nede Selin’e rakibim. Onlardan biri şarkıcı, diğeri kozmetikçi. Bense 25 yıllık bir gazetecilik ve Televizyon geçmişim var. Yani MEKANIN SAHİBİ GELDİ onlar anca bize müşteri yani izleyici olur.

Ben İkisini de sever, ama ikisine de kırgınım. Onlara kırgın olmam, onları sevmiyorum demek değildir. Bu sevdiğim kişilere torpil yapıp eleştirmeyeceğim anlamına da gelmez..  ALLAH yollarını açık etsin. Programları biter bitmez izleyecekleri tek program Bizim programımız.

Ve iddia ediyorum ekranların EN SERT HABER PROGRAMI geliyor..

AL SANA HABER’in Programın moderatörü benim, Efsane yorumcu Nihat DOĞAN, skandallar kraliçesi Tuğba EKİNCİ, En seksi sunucu Av Ebru POLAT, Magazinde pandoranın kutusu Erol KÖSE, ve çok yakında rayting canavarı Bahar CANDAN hepsi bir program da … Hergün saat 15:00 ile 17:00 arası

 ‘’ AL SANA HABER ‘’ 1 KASIM ‘DA FLASH TV ekranlarında..

Flaş TV Yeni frekansları:

12685 / 30000 Dikey (V)

Kablo TV: 47. KANAL

D-Smart 274. KANAL

Digitürk 55. KANAL

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk